pracownia

Pracownia atelier7architektura gnich powstała w 2003 roku z pasji do architektury. Ta interdyscyplinarna dziedzina łączy w sobie zarazem funkcję, wiedzę i technikę. Jednak to jej piękno, które wzbudza w ludziach emocje, odróżnia ją od budownictwa. Wokół tak rozumianej definicji architektury a7ag zgromadziło dziś zespół architektów, którzy w podobny sposób widzą i chcą rozwijać powstającą wokół nas przestrzeń. Za ich sprawą kształtująca się współczesna polska architektura nabiera własnego wyrazu i osobowości, w czym a7ag ma już swój niemały udział.

Odpowiedzialność z jaką wykonujemy swój zawód nauczyła nas, że piękno nie istnieje w próżni. Za każdym tematem projektowym, zrealizowanym czy też nie, stoją rzeczywiste uwarunkowania. Nierzadko trudne i pozornie skazane na niepowodzenie, ale tym bardziej cieszące, gdy powstają w formie pięknego budynku. Świadomość złożoności zagadnień i realiów kryjących się pod pojęciem proces inwestycyjny oraz kontrolowanie ich w celu osiągnięcia sukcesu, daje a7ag niemałą przewagę w staraniu się o realizację kolejnych tematów projektowych.

Podczas kilkunastu już lat działalności projektowej a7ag, nauczyliśmy się słuchać Klienta. Z każdym indywidualnie próbujemy wydobyć najdrobniejsze szczegóły projektów, świadczące o ich wyjątkowości i właściwym dopasowaniu do sprecyzowanych potrzeb. Nie boimy się przyznać, że nie wiemy wszystkiego, stale się uczymy i zgłębianie tej wiedzy daje nam ogromną radość oraz jest powodem do osobistej dumy, że tak wiele nieodkrytych wątków kryje się w architekturze. Dlatego, aby za każdym razem osiągnąć możliwie jak najlepszy efekt, współpracujemy z najlepszymi specjalistami branż towarzyszących, z którymi jedynie wspólne działanie przyniesie pożądany sukces. Zarówno w zakresie budżetu, harmonogramu, rozwiązań technicznych, jak i stworzonego piękna w postaci Architektury. Naszej Pasji.

marcin gnich

ARCHITEKT
d