zespół

bmarcin gnich

założyciel i główny architekt atelier 7 architektura gnich, prezes zarządu
Urodził się w Warszawie w 1977 roku. Studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej i Technische Universitat in Karlsruhe zakończone dyplomem w 2006 roku. Architektura jest dla niego pasją. pierwszy dom zaprojektował w wieku 18 lat, nadal jeszcze stoi. obecnie z powodzeniem realizuje projekty w kraju i zagranicą, w każdym z nich szczególny nacisk kładąc na jakość proponowanych rozwiązań, za razem w zakresie estetyki, jak i górującej nad wszystkich funkcjonalności. urodzony optymista otwarty na dialog.

ckarina gałuszka

kierownik pracowni, architekt prowadzący.
Ukończyła Studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej w 2000 roku. Praktyka zawodowa od 1998 roku. W atelier7architektura gnich od 2010 roku. Architektura dla niej to gra zasad i marzeń. Wyjątkowość pośród regulacji prawnych, obowiązkowo wygodna.

biga sawicka

lider działu projektowego, starszy architekt, urbanista
Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej w 2013. Obecnie studia doktoranckie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Związana z atelier7architektura gnich od 2013 roku. Energetyzująca bomba emocji, którą inspirują ludzie, natura i podróże. Miłośniczka urbanistyki, mody, designu, filmu i sportów różnorakich. Wieczna poszukiwaczka piękna i motywator aktywności wszelakich. Wierzy w realizację marzeń i sukces pracy zespołowej.

cjacek kwiatkowski

architekt prowadzący
Ukończył Studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Ceni architekturę holenderską i japońską. Lubi duże miasta.

bmałgorzata błauciak

architekt
Ukończyła Studia na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej w 2010 roku. W atelier7architekturagnich od 2013. Doświadczenie zawodowe zdobywała projektując zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Lubi architekturę prostą i surową, trudne wyzwania projektowe, a w wolnym czasie kulinarne eksperymenty.

cjakub andruk

architekt
Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. W atelier7architektura gnich od 2014 roku. Racjonalista, z pasją zabudowy przestrzeni. Entuzjasta Formuły 1.

boskar kamecki

architekt
Ukończył Studia na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej w 2012 roku. W zespole atelier7architektura gnich od 2014 roku. Architektura jest kreatorem ludzkich zachowań. „Odkrywaj” oraz „Twórz”, to kluczowe słowa, z których czerpie motywację do działania.

cdominika piesiewicz

architekt
Od 2011 roku Studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki w Warszawie. W atelier7architektura gnich od 2014 roku. "Piękno tkwi w szczegółach" i tego właśnie poszukuje w architekturze. Uwielbia jej kompleksowość i harmoniczne połączenie formy z technologią. To też przekłada na swoje życie, od wielu lat poświęcając się swoim hobby - różnego rodzaju sportom zarówno fizycznym, jak siatkówka czy squash oraz umysłowym - brydżowi sportowemu z coraz to większymi sukcesami.

bmilena krupa

architekt
absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, miłośniczka wysmakowanej prostoty i rozwiązań wyrastających z lokalnej tradycji. Lubi pięknie starzejące się, naturalne materiały z ich zmysłową strukturą, barwą i zapachem. Po doświadczeniach w skandynawskiej pracowni, stara się tworzyć miejsca, będące oprawą dla życia i niepowtarzalnym jego tłem.

cAleksandra Mazurkiewicz

architekt
dyplomantka studiów magisterskich na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Tytuł inżyniera zdobyła w 2014 roku projektem znajdującym się wśród najciekawszych dyplomów WAPW 2014. W architekturze ceni sobie najbardziej autentyczność materiałów i logiczną konstrukcję. Miłośniczka drewna - bardzo dobrze czuje się w jego otoczeniu i umiejętnie wprowadza drewniane elementy w swoje projekty. Jej pasją są podróże, a życie kreuje wytyczając sobie kolejne cele nie tylko na mapie świata, ale też swojego życia osobistego i zawodowego.

bSławomir Kopa

architekt
Ukończył studia na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Lubi odważną architekturę łączącą w sobie elementy indywidualnego wzornictwa. Pasjonat historii.

cMagdalena Czapnik

architekt
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej i Technische Uniwersitat w Karlsruhe. Ceni rozwiązania, które podkreślają wartość istniejącej materii w architekturze. Autentyczność materiałów i prostota formy to podstawowe narzędzia projektowe. Inspiracje czerpie z form ruchu osadzonych w muzyce.

bŁukasz Izdebski

architekt
Ukończył studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. W architekturze ceni oryginalność, prostotę oraz funkcjonalność rozwiązań. Projektując szczególny nacisk kładzie na rolę detali i precyzję w doborze materiałów. Prywatnie miłośnik grafiki 3d.

cAleksandra Niedużak

architekt
Ukończyła studia na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej w 2015 r. Przygodę z atelier7 rozpoczęła w 2015r. "Less is more" to zasada, którą kieruje się projektując szeroko pojętą architekturę. Miłośniczka świeżych, minimalistycznych, a zarazem ponadczasowych wnętrz. Konsekwentie dąży do wyznaczonych celów, twórczo skupiona, motywacją jest praca, a praca pasją. W wolnych chwilach daje się porwać kuchennym wyzwaniom.

bNatalia Szyk

architekt
Studia na wydziale architektury Politechniki Krakowskiej i Universidad de Alicante ukończyła w 2015 roku. Przez rok szlifowała umiejętności urbanistyczne w Holandii. W projektowaniu czerpie inspiracje z lokalnych tradycji, relacji czlowieka z natura. Charakteryzują ją ogromna wyobraznia, matematyczna precyzja oraz duży entuzjazm. Po pracy wolne chwile wypełniają joga, narciarstwo, żeglowanie, oraz kulinaria.

cWojciech Karczmarczyk

project manager
Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz Katedry Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z obu kierunków wprowadza nowy porządek w proces budowlany już od samego jego początku. Prywatnie zapalony motocyklista i wspinacz.

bMonika Starościak

office manager
Office Manager z zamiłowania. Entuzjastka dobrej architektury. Poza tym lubi podróże, fotografowanie, żeglarstwo i jeszcze parę innych rzeczy, w tym wędrówki po lasach i zbieranie grzybów.

d