zespół

bmarcin gnich

założyciel i główny architekt atelier 7 architektura gnich, prezes zarządu
Urodził się w Warszawie w 1977 roku. Studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej i Technische Universitat in Karlsruhe zakończone dyplomem w 2006 roku. Architektura jest dla niego pasją. pierwszy dom zaprojektował w wieku 18 lat, nadal jeszcze stoi. obecnie z powodzeniem realizuje projekty w kraju i zagranicą, w każdym z nich szczególny nacisk kładąc na jakość proponowanych rozwiązań, za razem w zakresie estetyki, jak i górującej nad wszystkich funkcjonalności. urodzony optymista otwarty na dialog.

ckarina gałuszka

kierownik pracowni, architekt prowadzący.
Ukończyła Studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej w 2000 roku. Praktyka zawodowa od 1998 roku. W atelier7architektura gnich od 2010 roku. Architektura dla niej to gra zasad i marzeń. Wyjątkowość pośród regulacji prawnych, obowiązkowo wygodna.

cjacek kwiatkowski

architekt prowadzący
Ukończył Studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Ceni architekturę holenderską i japońską. Lubi duże miasta.

bmałgorzata błauciak

architekt
Ukończyła Studia na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej w 2010 roku. W atelier7architekturagnich od 2013. Doświadczenie zawodowe zdobywała projektując zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Lubi architekturę prostą i surową, trudne wyzwania projektowe, a w wolnym czasie kulinarne eksperymenty.

cjakub andruk

architekt
Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. W atelier7architektura gnich od 2014 roku. Racjonalista, z pasją zabudowy przestrzeni. Entuzjasta Formuły 1.

boskar kamecki

architekt
Ukończył Studia na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej w 2012 roku. W zespole atelier7architektura gnich od 2014 roku. Architektura jest kreatorem ludzkich zachowań. „Odkrywaj” oraz „Twórz”, to kluczowe słowa, z których czerpie motywację do działania.

bmilena krupa

architekt
absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, miłośniczka wysmakowanej prostoty i rozwiązań wyrastających z lokalnej tradycji. Lubi pięknie starzejące się, naturalne materiały z ich zmysłową strukturą, barwą i zapachem. Po doświadczeniach w skandynawskiej pracowni, stara się tworzyć miejsca, będące oprawą dla życia i niepowtarzalnym jego tłem.

cAleksandra skrzek

architekt
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. W architekturze ceni sobie najbardziej autentyczność materiałów i logiczną konstrukcję. Miłośniczka drewna - bardzo dobrze czuje się w jego otoczeniu i umiejętnie wprowadza drewniane elementy w swoje projekty. Jej pasją są podróże, a życie kreuje wytyczając sobie kolejne cele nie tylko na mapie świa-ta, ale też swojego życia osobistego i zawodowego.

bSławomir Kopa

architekt
Ukończył studia na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Lubi odważną architekturę łączącą w sobie elementy indywidualnego wzornictwa. Pasjonat historii.

cMagdalena Czapnik

architekt
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej i Technische Uniwersitat w Karlsruhe. Ceni rozwiązania, które podkreślają wartość istniejącej materii w architekturze. Autentyczność materiałów i prostota formy to podstawowe narzędzia projektowe. Inspiracje czerpie z form ruchu osadzonych w muzyce.

bartur tomczyk

architekt
Wychowanek łódzkiej szkoły architektury, fan nowych technologii, dobrej kawy i dopracowanych projektów. Czas wolny spędza przy książkach fantasy i uprawiając sporty wszelakie. W a7ag od marca 2017.

cAleksandra Niedużak

architekt
Ukończyła studia na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej w 2015 r. Przygodę z atelier7 rozpoczęła w 2015r. "Less is more" to zasada, którą kieruje się projektując szeroko pojętą architekturę. Miłośniczka świeżych, minimalistycznych, a zarazem ponadczasowych wnętrz. Konsekwentie dąży do wyznaczonych celów, twórczo skupiona, motywacją jest praca, a praca pasją. W wolnych chwilach daje się porwać kuchennym wyzwaniom.

bsabina pełka

architekt
Pierwsze kreski stawiała na Politechnice Rzeszowskiej. Wielbicielka prostoty i czystej formy. Po pracy na rolkach szuka inspiracji do nowych wyzwań. Lubi gotować i jeść. W drużynie a7 od 2016 roku.

czuzanna piotrowska


Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej i Blekinge Institute of Technology w Karslkronie. W a7ag od maja 2016. W architekturze zarówno jak i życiu wierzy w harmonię i równowagę. W architekturze poszukuje piękna, ale także ducha miejsca poprzez budowanie tożsamości. Miłośniczka czarnej kawy i jogi.

bmałgorzata mioduchowska

office manager
Humanistka z wykształcenia, doceniająca dobrą architekturę. Jak większość lubi zwiedzać świat, entuzjastka dobrej kuchni. Uwielbia czytać książki, słuchać dobrej muzyki, zakochana bezgranicznie, dumna posiadaczka psów rasy Bokser.

d